[metaslider id=11715]

V neděli 8. února 2015 se ve farním sále v Přibyslavi uskutečnil již 4. ročník farního karnevalu. Akce maminek z přibyslavské farnosti (s Terezkou Durčákovou v čele) chce nabídnout rodinné karnevalové veselí, které nabízí příjemné, radostné odpoledne pro děti i jejich rodiče, a to ještě před prahem postní doby. K tanci a poslechu hrál jako již tradičně pan Stanislav Sejkora. I letos se sešlo více než 50 dětí, které si mohly vesele zatancovat, zaskotačit, zahrát si různé hry i vyhrát zajímavé věci v tombole.

Akce se myslím mimořádně vydařila. Odměnou nám všem byly nejen úsměvy dětí, ale i vědomí, že nás zase není tak málo a že se umíme hezky bavit. Rodiče probrali všechny důležité věci od politiky až po děti a děti mohly nejen vybít svou energii, ale i najít nové kamarády a snad i budoucí přátele. Díky obětavosti mnohých (zejména T. Durčákové, D. Bencové a K. Jajtnerové) jsme měli příležitost prožít naše farní společenství zase trochu jinak. Celkově výborně dojem podtrhuje i fakt, že na konci akce rodiče sami spontánně nabízeli pomoc s úklidem a se vším, co bylo potřeba. Radost a vděčnost z této farní pospolitosti si všichni odnášíme jako malý závdavek radosti velikonoční…

Děkujeme všem a budeme se těšit zase za rok,

Tomáš Jajtner

Fotogalerie

Foto: Durčákovi

1 comment

Odpovědět