[metaslider id=11715]

Podívejte se společně na fotografické ohlédnutí za farní poutí za poznáním, ale i duchovními zážitky v končinách našich východních sousedů. Pomocí komentovaných snímků poznejme společně zážitky i průběh celé farní poutě po Slovensku.

Ve dnech 6. až 9.května 2011 se vydali přibyslavští farníci na další pouť za poznáním, tentokrát za našimi východními sousedy – na Slovensko. Kromě cestovatelských zážitků z poznání jiné kultury si každý poutník na své cestě chtěl vyprosit co nejvíce božích milostí, třeba i díky tradičně slouženým mším svatým, ze kterých si každý odnesl hluboký duchovní zážitek. Poděkování k uskutečnění zájezdu patří hlavním organizátorům pánům Petrovi Málkovi a Milošovi Půžovi, otci Zdeňkovi za jeho slova, ale i Vám, zúčastněným poutníkům.

Pojďme se společně ohlédnout za celou poutí ve fotografiích otce Zdeňka:

Foto: Zdeněk Kubeš

0 comments

Odpovědět