[metaslider id=11715]

Vážení rodiče,

i tento rok pořádáme tábor pro děti ze základní školy od 3. do 7. třídy. Tento rok se tábor koná v termínu 28. 7. – 3. 8. 2018. Tento rok jedeme opět na faru do Brtnice (za Jihlavou) fara má vyhovující podmínky k ubytování. I tento rok je tábor tematicky zaměřen. Pro děti je připraven pestrý program. Své místo v programu bude mít i modlitba a mše svatá.

Od letošního roku budou upravené podmínky k přihlašování, abychom věděli, s kolika dětmi budeme moci počítat, rádi bychom dali uzávěrku přihlášek na konec května (do 31. 5. 2018 budete moci odevzdávat přihlášky). Poté to bude možné pouze po domluvě.

Cena tábora bude 1 600 Kč. V ceně tábora je zajištěno ubytování, strava, výlet, cesta na tábor a dárky pro děti. V případě, že je pro rodinu částka na tábor vysoká, můžeme se domluvit na slevě.

Vyplněné přihlášky spolu s penězi prosím odevzdávejte mně. Děkuji za pochopení.

Těšíme se na Vaše děti a budeme Vám vděční za Vaše modlitby, aby se tábor vydařil. 😉

 

Za kolektiv vedoucích

Maruška Blažíčková
(Jana Otty 482, Přibyslav, 732 107 715, mblazickova@seznam.cz)

...