[metaslider id=11715]

Ohlášky:

  • Tak mně náš Pán po 6 letech služby v Nížkově poslal zpátky do Přibyslavi. Budu se snažit sloužit vám jak to nejlépe dovedu. Prosím o modlitbu a zkraje tako shovívavost, než se mi podaří nastoupit do již notně rozjetého „farního“ vlaku. Dnes budu ale ještě odjíždět autobusem, abych doprovodil poutní zájezd farnosti Nížkov na Slovensko. V naléhavých záležitostech mně zastoupí P. Antonín.
  • Dnes v 11:00 bude pokřtěna Eliška Pazourová.
  • V sakristii a na poličce jsou k dispozici přihlášky na náboženství pro nový školní rok. Prosím rozeberte si je a do konce měsíce je vhoďte do schránky na faře nebo odevzdejte v sakristii, děkuji.
  • Ve středu bude ve 13:00 hodin pohřeb paní Ludmily Stránské z České Jablonné.
  • V pátek bude v 17.30 hodin možnost adorace před vystavenou NSO.
  • V sobotu o slavnosti Nanebevzetí Panny Marie bude mše svatá v 8:00, v tento den je možné žehnat květiny a byliny, které si můžete přinést. V 10:00 hodin uzavřou v našem kostele církevní sňatek Václav Lacina z Keřkova a Ilona Marková z Nížkova. Ve 13:00 zde bude mše svatá při příležitosti setkání motorkářů. Bude ji sloužit p. Filip Foltán, nový administrátor v Nížkově a výpomocný duchovní v Přibyslavi.
  • V neděli ve 14:30 budou v našem kostele pokřtěni Julie Anna a Štěpán Jan Juhaňákovi.

Poděkování:

  • Děkuji vám za vaše modlitby, oběti, štědré dary do sbírky, za péči o kostel, úklid na faře i za všechno snažení a pomoc. Bůh vám oplať.

Ohlášky (19. neděle v mezidobí) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohllasky_19.nedele_mezidobi_2015

0 comments

Odpovědět