[metaslider id=11715]

2015_12_Adventni_koncertV pondělí 21. 12. 2015 se v 18 hodin v kostele Narození Sv. Jana Křtitele v Přibyslavi bude konat Adventní koncert ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod.

Na koncertu zazní Vánoční mše F Dur slovenského kněze a skladatele P. Georgiuse Zrunka. Toto dílo je považováno za slovenskou obdobu České mše vánoční Jana Jakuba Ryby. Zrunek ve své kompozici využívá kombinace latinského textu ordinária, doplněné o slovenské lidové koledy a pastorely.

Skladbu Vám přednese Dívčí pěvecký sbor Prímadonky (um. ved. O. Štefáček) a Pěvecký sbor Limbora (um. ved. J. Secký) za doprovodu Komorního smyčcového orchestru J. V. Stamice (um. ved. T. Junová). Jako sólisté se Vám představí Barbora Mičková, Michaela Štefáčková a Michal Šenk, to celé pod vedením Ondřeje Štefáčka.

Srdečně zveme Vás všechny, kteří si chcete zpříjemnit adventní čas a podělit se s námi o radost s hudby.

Za účinkující
Ondřej Štefáček

0 comments

Odpovědět