[metaslider id=11715]

FARNÍ ZÁJEZD DO MAĎARSKA

Pořádá farnost Přibyslav ve spolupráci
Cestovní kanceláře CK VIA PETROV BRNO spol. s.r.o.
viapetrov@viapetrov.cz

Termín zájezdu: 6. 5. až 9. 5. 2010

Program:

 • 1.den – Odjezd 6. 5. 2010 ráno ve 4.00 hod z Přibyslavi do Pannonhalmy – mše svatá prohlídka kláštera, kolem Balatonu do Hevízu – návštěva termálních bazénů, Andocs – návštěva poutního místa a odjezd do Igala. Zde ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a večeře v místě.
 • 2.den -Snídaně, odjezd do Pécce – prohlídka římských, raně křesťanských, tureckých a uherských památek, odjezd do Villány – zde krátká ukázka uliček lemovaných pouze vinnými sklepy. Odjezd do Siklose – zastávka u nejzachovalejšího maďarského hradu (případná prohlídka), odjezd do Mariagyud – návštěva poutního místa mše svatá, odjezd do lázní Harkány – pobyt v sirnatých termálech, odjezd do Siklose, zde ubytování ve tři hvězdičkovém hotelu ve 2 až 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, večeře. Večer kratší ochutnávku jihomaďarských vín.
 • 3.den – Snídaně, odjezd do Gödölö – poutního místa Mariabesnyo – mše svatá, odjezd do Budapeště, zbytek dne prohlídka významných míst Budapeště, večer ubytování ve 3 hvězdičkovém hotelu ve 2 lůžkových pokojích se sociálním zařízením, večeře
 • 4.den – Snídaně, odjezd do Ostřihomi – prohlídka města a katedrály, mše sv.. Odjezd zde nastávají dvě možnosti: buď termály ve Štúrovu, případně Velkém Mederu; pokud by termály byly příliš drahé, mohla by se místo nich zařadit návštěva Děvína nad soutokem Dunaje a Moravy.
  Návrat do ČR: 9. 5. 2010 do Přibyslavi cca kolem 22.00 hod.

Cena zájezdu: 4 900,- Kč,

  Cena zahrnuje 3x ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích, 3x večeře, 3x snídaně, dopravu, česky mluvícího průvodce a komplexní pojištění.

  Cena nezahrnuje vstupné do termálních lázní, vstupné do památek a ochutnávku vín.

  Doporučené kapesné 50 Eur.

  Na co nezapomenout: zpěvník, Platný pas nebo občanský průkaz, plavky, léky, deštník, osobní hyg. prostředky, nějaké jídlo sebou a mlsky. (4x nebudeme obědvat)
  Hlavně nezapomenout dobrou náladu!
  Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku podle novely zákona 159/1999 Sb. u pojišťovny Generali.

  Přihlášky a peníze na zájezd vybírá MÁLEK PETR,WOLKEROVA 13, 582 22 PŘIBYSLAV ,tel. 732 842 617, e-mail malekp@zspribyslav.cz

  Peníze budeme vybírat každou neděli po druhé mši sv. v zákristii od 7. 2. do 21. 3. 2010 nebo na uvedené adrese. Prosím o včasné zaplacení zájezdu. Sebou také přineste číslo pasu nebo OP s rodným číslem důležité pro pojištění.

0 comments

Odpovědět