[metaslider id=11715]

FARNÍ ZÁJEZD NA SLOVENSKO

Pořádá farnost Přibyslav ve spolupráci
Cestovní kanceláře CK VIA PETROV BRNO spol. s.r.o.
viapetrov@viapetrov.cz

Termín zájezdu: 11. 5. až 15. 5. 2011

Program:

 • 1.den – Odjezd: 11. 5. 2011 večer ve 22.00 hod z Přibyslavi od kostela, noční přejezd na východní Slovensko.
 • 2.den – příjezd do Litmanové návštěva pěší výstup na poutní místo na hoře Zvir (pro nepěší autobus vyjede až na horu). Během výstupu křižová cesta na hoře mše svatá. Po mši sv. volno – návštěva pramenů aj. V odpoledních hodinách odjezd do Litmanové zde prohlídka řeckokatolického kostelíka a odjezd do Vyšných Ružbachů, ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, a návštěva termálů. Večer večeře v hotelu.
 • 3.den – snídaně, odjezd do Prešova, prohlídka řeckokatolické biskupské katedrály (ostatky blahoslavených biskupů, kopie Turinského plátna). Mše svatá v sousedním římskokatolickém kostele. Odjezd do Košic, zde prohlídka biskupské katedrály sv. Alžběty tentokrát římskokatolické a centra města. Nejhezčí gotická stavba a náměstí na Slovensku. Po prohlídce odjezd do Rožňavy. Dle časových možností krátká prohlídka, také biskupské sídlo, večeře a nocleh ve 2 až 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
 • 4.den – snídaně, odjezd na nedaleký zámek Krásná Horka – prohlídka zámku. Nejzachovalejší a nejhezčí zámek na Slovensku. Odjezd do Sliače. Sliač – partnerské město Přibyslavi. Zde mše svatá, prohlídka města, případné návštěvy a setkání s místními obyvateli, ubytování, večeře a nocleh ve 2 až 3 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
 • 5.den – společná mše svatá, snídaně, odjezd do Bratislavy. Prohlídka význačných pamětihodností hlavního města Slovenska. Odjezd, návštěva hradu Děvína na soutoku Moravy a Dunaje.
  Návrat do ČR: 15. 5. 2011 do Přibyslavi cca kolem 22.00 hod.

Cena zájezdu: 3 900,- Kč,

  Cena zahrnuje 3x ubytování ve 2 a 3 lůžkových pokojích, 3x večeře, 3x snídaně, dopravu, česky mluvícího průvodce a komplexní pojištění.

  Cena nezahrnuje vstupné do termálních lázní, vstupné do památek.

  Doporučené kapesné 40 Eur.

  Na co nezapomenout: zpěvník, Platný pas nebo občanský průkaz, plavky, léky, deštník, osobní hyg. prostředky, nějaké jídlo sebou a mlsky. (4x nebudeme obědvat)
  Hlavně nezapomenout dobrou náladu!
  Cestovní kancelář je pojištěna proti úpadku podle novely zákona 159/1999 Sb. u pojišťovny Generali.

  Přihlášky a peníze na zájezd vybírá MÁLEK PETR,WOLKEROVA 13, 582 22 PŘIBYSLAV ,tel. 732 842 617, e-mail malekp@zspribyslav.cz

  Přihlášky na telefonním čísle co nejdříve. Nahlaste prosím i rodné číslo na pojištění.

2 comments

Vašek Henzl

Dobrý den,
pokud vím, byla ještě v neděli volná tři místa. Zkuste se zeptat přímo Petra Málka, viz telefon v předposledním odstavci.

Marie Kašpaříková

Dobrý den,
prosím o zprávu jestli je již zájezd na Slovensko obsazený. Děkuji. M.K.

Odpovědět