[metaslider id=11715]

Milí farníci,

dne 15.června jsme se zúčastnili, jako každoročně, tradičního fotbalového turnaje v malé kopané nedaleko našeho města, konkrétně v malebné obci na pokraji naší diecéze – ve Velké Losenici. Na turnaj již jezdíme čtvrtým rokem, proto jsme i tentokrát museli být u toho. Kluci se vždy těší na výbornou škvarkovou pomazánku s výbornou domácí sekanou, i díky tomu si kluci turnaj velmi oblíbili. V tomto turnaji nejde o výsledek, ale spíše o pobavení se hrou a navození dobrých přátelských vztahů. Letos jsem vyhráli jediné utkání, nad Orlem ze Žďáru nad Sázavou, kdy jedinou brankou našeho mužstva vsítil po standartní situaci Šimon „Šimpy“ Ledvinka, místními znám také jako Plánička, díky stylu hry po slavném slávistickém brankáři. Poté jsme 3 zápasy prohráli, ale i tak jsme mohli pomýšlet na 3.místo v turnaji. Ale také díky nejhoršímu skore jsme skončili na pátém místě. Nemáme se za co stydět, ve Velké Losenici si naší účasti váží a dalo by se říct, že bez nás by turnaj nebyl tím pravým turnajem. Nezbývá než pilně trénovat a pilně se připravovat na příští ročník tradičního fotbalového turnaje.

Lukáš Ležák DiS.

0 comments

Odpovědět