[metaslider id=11715]

V neděli 2. listopadu oslaví otec Pavel Sandtner své třicáté narozeniny. To je zcela jistě dobrý důvod k uspořádání pořádné oslavy. A tak se i stalo o uplynulé neděli 26. října, kdy otec Pavel pozval všechny farníky na společnou oslavu do farní stodoly.

Kolem čtrnácté hodiny se začali scházet první gratulanti, pro které byla připravena spousta grilovaných steaků, flambovaných palačinek a dalších dobrot. O dobrou náladu se staral pan Sejkora s harmonikou; mnozí si s ním rádi zazpívali, někteří si na hudbu i zatančili. Po celé odpoledne panovala ve stodole výborná nálada. O tom, že se jednalo o skvělou a vydařenou akci, svědčí i fakt, že poslední návštěvníci se rozešli domů až kolem osmé hodiny večer.

Na závěr nezbývá, než ještě jednou popřát otci Pavlovi všechno nejlepší do dalších let, hodně Božího požehnání a darů Ducha Svatého pro jeho povolání a spoustu dobrých a spokojených farníků.

Fotografie z oslavy

Další fotografie z oslavy můžete stáhnout zde.

...

Bouma

Otci Pavlovi ze srdce přejí vše dobré k narozeninám
jeho přátelé z hospice Jiří Bouma a Eva Hartlová.
A uctivá poklona správci krásného a živého farního webu!
Osobně:
To Eva si samozřejmě vzpomněla, že máš třicetiny a poprosila mě abych napsal – ona už není s netem moc kamarád.
A kdybys měl chuť na přátelské objetí, ozvi se.
Radši bez velkých řečí.
Jiří

Komentáře uzavřeny