[metaslider id=11715]

Ohlášky:

  • Prosím nezapomeňte odevzdávat přihlášky na náboženství.
  • Ve středu ve 14:00 hodin bude mít pohřeb pan Milan Novotný.
  • V pátek bude v 17.30 hodin možnost adorace před vystavenou NSO.
  • V sobotu ve 12:00 hodin uzavřou v našem kostele sňatek Michal Pavlas z Chotěboře a Jana Havlíčková z Havlíčkovy Borové.
  • Na 19. září byla naplánována farní pouť do Kutné Hory. Protože na tento den je přesunuto diecézní setkání ministrantů, posouvá se pouť na 26. září. Navštívíme chrám sv. Barbory, sv. Jakuba a Panny Marie. Zakončíme návštěvou chrámu a kostnice v Sedleci. Na programu bude  i osobní volno v Kutné Hoře. Předběžná cena pouti asi 200.- Kč, děti do 18 let zdarma. Můžete se přihlašovat v sakristii.
  • Brzy začne nový školní rok. Příští  neděli bude druhá mše svatá s dětským kázáním a rytmickým doprovodem. Bude spojená s žehnáním školních pomůcek, které si můžete přinést. V 16:00 hodin odpoledne se můžete přijít pomodlit litanie k Duchu Svatému a po svátostném požehnání přijít na farní zahradu na špekáčky a občerstvení. Pokud s sebou přinesete něco sladkého, určitě to sníme. Pro děti budou připraveny hry.

Poděkování:

  • Děkuji vám za vaše modlitby, oběti, štědré dary do sbírky, za péči o kostel, úklid na faře i za všechno snažení a pomoc. Bůh vám oplať .

Ohlášky (21. neděle v mezidobí) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_21.nedele_mezidobi_2015

0 comments

Odpovědět