[metaslider id=11715]

Upozornění:

  • Dnes v 11.00 hod. v kostele přijme křest Matouš Benc.
  • V pátek kněz navštíví naše nemocné. Ve 14.00 hod. na faře setkání dětí. Srdečně zveme děti od prvního ročníku ZŠ výše.
  • Od 17.30 hod. adorace před vystavenou NSO.
  • Od pátečního večera do neděle proběhne další ročník Přibyslavského nokturna. Podrobný program zjistíte z plakátu. Pozornost věnujte sobotní besedě s režisérem Jiřím Strachem v 15.00 hod. v areálu fary a sobotnímu koncertu žáků a učitelů ZUŠ Sliač v kostele, který začíná v 17.00 hod. Vstupné na všechny programy je dobrovolné. Srdečně zvou pořadatelé.

Poděkování:

  • Děkujeme za péči o kostel, za úklid na faře a za vaše příspěvky do sbírky.

Ohlášky (Slavnost svatého Václava) jsou ke stažení ve formátu PDF níže.

Ohlasky_26nedele_mezidobi

0 comments

Odpovědět