[metaslider id=11715]

Ve dnech 13. – 17. 7. 2015 se konal první ročník přífarního tábora na místní faře.

2015_07_Tabor_DSC_1142Tábor byl určen pro děti první až třetí třídy. Každé ráno jsme se scházeli v 8 hodin a rozcházeli jsme se v 17 hodin odpoledne. V pátek se děti zúčastnily mše svaté.

Tábor nesl téma pohádky. Každý den se děti setkaly s jinou pohádkou. V pondělí se potkaly s Patem a Matem a společně si postavily boudu pro psa a zahrály si spolu různé hry. V úterý se skamarádily s Bobem a Bobkem, kteří ztratili klobouk, a tak se vydali po stopách lupiče. Ve středu se děti vydaly na Žižkovu Mohylu, kde si zahrály hry a snědly svačinku. Ve čtvrtek se seznámily s Bořkem stavitelem a s jeho kamarády. Společně postavily dům a zažily spoustu legrace. V pátek se děti ocitly ve šmoulí vesnici. Aby pomohly šmoulovi Nešikovi, měly děti za úkol naučit se pár dovedností.

Tábor se vyvedl, i počasí bylo pěkné a všichni jsme si to užili.

Chtěla bych poděkovat všem dětem za účast, rodičům za buchtičky a dobroty, které nám poskytli a vedoucím za spolupráci. Hlavně bych chtěla poděkovat p. faráři (Zdeňku Kubešovi) za prostory, kde jsme mohli společný čas trávit.

Doufáme, že rodiče i děti byly spokojeny a těšíme se na příští rok.

Za kolektiv vedoucích
Jana Hrubá

Fotogalerie

Foto: Jana Hrubá

0 comments

Odpovědět