[metaslider id=11715]

2015_08_Tabor_spolecna_DSC_0594V termínu od 8. do 14. srpna 2015 se konal tradičně farní tábor. Tento rok ve Sněžném.

Téma tábora byla Cesta kolem světa. Děti během týdne procestovali 8 zemí – Itálii, Řecko, Egypt, Čínu, Austrálii USA, Anglii a dorazili zpět do ČR. Ke každé zemi byly připraveny informační plakáty, ze kterých se děti „učili“ 🙂 Každý účastník tábora dostal cestovní pas, který používal vždy při cestování, když procházel celnicí, aby dostal vízum. Do cestovního pasu si i děti opisovali z již zmiňovaných plakátů poznámky. Každá země skýtala určité překvapení. V Itálii si děti vytvořili pizzu. V Řecku se zúčastnili olympijských her. V Egyptě museli postavit pyramidu, pak jí ochránit a nakonec v pyramidě najít Faraónovo oko. V Číně si museli postavit čínskou zeď a za odměnu se mohli vydovádět na karnevalu. Austrálii pomohli ochránit před protivníkem pomocí bitvy. V Americe si vyzkoušeli být Hollywoodskou hvězdou nebo hráčem v Casinu v Las Vegas. V Anglii zachraňovali Lochnesku a její děti, dokonce nás i navštívila královna Alžběta při čaji o páté. Po zdárně ukončené cestě se vrátili zpět do Česka, což bylo i naší cílem!

V kostele jsou už k vidění fotky z tábora. Budou zde až do 25.9. CD z tábora bude připraveno také do konce září.

Chtěla bych poděkovat všem rodičům, kteří upekli buchtu, či nějak jinak přispěli. Doufáme, že děti byli spokojené. My (vedoucí) jsme si to užili každopádně, budeme se příští rok těšit na viděnou

Za kolektiv vedoucích
Maruška Blažíčková

Fotogalerie

Foto: Marie Blažíčková

0 comments

Odpovědět