[metaslider id=11715]

2015_Noc-kostelu-logoVážení spoluobčané,

stejně jako tomu bylo v minulých letech, tak i letos vás srdečně zveme na návštěvu našeho přibyslavského farního kostela Narození sv. Jana Křtitele a zdejší gotické věže, které se opět otevřou v rámci celorepublikové akce

NOC KOSTELŮ 2015
.

Akci pořádá Římskokatolická farnost Přibyslav ve spolupráci s Galerií výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, KZM Přibyslav a městem Přibyslav.

Zahájení proběhne ve 20.00 hodin přednáškou pracovníka Galerie výtvarného umění Havlíčkův Brod Mgr. Aleše Veselého doplněnou promítáním fotografií, ve které nás zavede na poutní místa našeho regionu a seznámí nás s jejich historií. Po skončení programu Mgr. Veselého, přibližně ve 21 hodin, děti a mládež místní farnosti rozezní kostel svým hudebním vystoupením. Jako poslední bod programu, začínající ve 22.00 hodin, se budou moci návštěvníci zúčastnit prvního otevření přibyslavské věže v letošním roce. Pro zájemce o výstup na tuto gotickou dominantu města pracovníci KZM Přibyslav připravili výstavu fotografií, kterou rozmístili po celém interiéru věže.

2015_Noc_kostelu_PribyslavBližší informace naleznete na samostatných plakátech, či na webových stránkách:

 

Na shledanou s Vámi se těší všichni organizátoři!

Za celý organizační tým sepsal
Bc. Karel Březina

Plakátek

2015_Noc_kostel_plakat

0 comments

Odpovědět