[metaslider id=11715]

V sobotu 22. září 2018 zaplní farní zahradu a přilehlé budovy svým programem festival Přibyslavské Nocturno.

Devatenáctý ročník bude přístupný od 14:00  a zahájen bude v 15:00 vystoupením ZUŠ Polná – 3xjinak –  žáci ZUŠ Polná pod vedením Jakuba Šnýdla. Následovat bude od 16:00  divadlo nejen pro děti –  Golem – v podaní herce Tomáše Podrazila. Odpolední část programu uzavře v 17:00 přednáškou a diskuzí kněz Ladislav Heryán – hovořit bude na téma „Ježíš a černá ovce“. V 18:30 rozezní farní stodolu slovenská kapela Živé kvety – rocková kapela založená v Bratislavě s ústřední postavou Lucií Piussi. Veronika Lehrlová od 20:00 uvede cestopis – „I cesta je cíl“ aneb pouť do Santiaga de Compostela. O zakončení sobotního programu se postará v 21:30 kladenská kapela Zrní svým osobitým rockem.

O zbytek festivalové pohody se postará Bistro na louce s bohatým jídelníčkem a nápojovým listem.

Za záštitu děkujeme Římskokatolické farnosti Přibyslav.
Za podporu děkujeme Městu Přibyslav, ACO Industries k.s, Apoly s.r.o., Osiva A.s., SLÁMA – NÁPOJE s.r.o.

Vstupné na celý festival je dobrovolné!

Těšíme se na Vaší návštěvu.

...