[metaslider id=11715]

„Kde domov můj“

Vážení a milí, rád bych Vám v několika následujících řádcích sdělil pár prvotních informací o letošním ročníku Přibyslavského Nocturna. Již po osmnácté letos zaplní a rozezní nejen hudba prostory přibyslavské fary. Hlavní program se bude odehrávat od sobotního odpoledne až do pozdních večerních hodin. Z nabitého festivalového scénáře bych rád pro tento článek vybral: Radůzu a její večerní koncert s kapelou, Marka Orko Váchu, který povede odpolední přednášku a následnou diskuzí, Jindřicha Štreita s rozsáhlým fotografickým souborem „Kde domov můj“, dále také, hudební workshop, divadlo pro děti, cestopis a mnoho dalšího. Vstupné na Přibyslavské Nocturno je dobrovolné a veškerý festivalový servis je zajištěn.

Podrobné informace a úplný program najdete v následujících dnech na internetových stránkách farnosti Přibyslav – www.farnostpribyslav.cz, na facebookovém profilu – www.facebook.com/PribyslavskeNocturno, na plakátech a také v zářijovém Přibyslavském Občasníku.

Těšíme se na vaší návštěvu!

Organizační výbor Nocturna 
pod záštitou Farnosti Přibyslav, ve spolupráci s KZM Přibyslav a Galerií Janáček

Petr Málek

...