[metaslider id=11715]

V sobotu 1. listopadu odpoledne se uskutečnil v přibyslavské sportovní hale vikariátní volejbalový turnaj „všech svatých“. Zúčastnilo se celkem pět týmů a to z farností: Přibyslav, Nížkov, Polná, Krucemburk a Chotěboř. První místo z loňského roku obhájil šestičlenný tým z Krucemburku, druhé místo získal tým z Nížkova a třetí místo vybojoval tým zastupující farnost Polná. Zápasy se odehrávaly v přátelském duchu a mezi hráči vládla příjemná atmosféra. Po skončení turnaje přišel zasloužený odpočinek při čaji na faře a celá akce vyvrcholila mší svatou v kostele.

Fotografie z turnaje

Další fotografie z vikariátního volejbalu můžete stáhnout zde.

Autor textu: Anička Henzlová;  Fotografie: Vašek Henzl

3 comments

Karel

Ikdyž nevím, kolikátá ta naše Přibyslav skončila, stačí se podívat na foto a na jejich rozestavění. Možná by příště stálo za to tyto hráče informovat o útočné či obrané pozici a kde mám mít ruce. Samotný medvěd to nemohl zachránit.

Klekánice

I ty jeden rýpálku, je jedno kolikátá skončila, hlavně, že se zůčastnila… a je dobře, že takovéto akce jsou!

Rejwi

A kolikátá skončila Přibyslav? Snad né poslední…

Odpovědět